Provinciaal Kampioenschap Masters & Amateurs 30 Augustus 2014

30-08-2014 22:37

cartoon bart wellens.png

PK Masters & Amateurs

# deelnemers: 63 - # opgevers: 39 - Afstand: 90.000 km - Tijd: 2:23´00" - Gem. snelheid: 35.39 km/h

Uitslag:

1.  VERMEIREN Tom LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT
2.   MICHIELS Killian CT 2020
3.   WOUTERS Rutger UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
4.   SMULDERS Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
5.   VAN AERT Jan WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT
6.   GEERTS Jesse UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
7.   DAS Jeroen LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT
8.   VAN DROOGENBROECK Carlo VAN EYCK SPORT
9.   LEURS Dirk SPORT EN MOEDIG GENK
10.   FEYTENS Gerrit INDIVIDUEEL
11.   DEBRUYNE Glenn CT 2020
12.   VAN ELST Jonathan SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT
13.   VANHOVE David ILLI-BIKES CYCLING TEAM
14.   VAN CAUWENBERGH Yentl CT 2020
15.   HOYDONCKX Erwin ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
16.   VANDERMAESEN Nick INDIVIDUEEL
17.   KERKHOFS Mathias V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
18.   VERSCHAEVE Lounes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
19.   VERHEYEN Onno CYCLING TEAM ZEMST VZW
20.   SMETS Sibe CYCLING TEAM ZEMST VZW
21.   VERBESTEL Robin ARROW CYCLING TEAM
22.   MAES Kenny DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
23.   VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
24.   VANDERAERDEN Niels VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY
DNF.   SWINNENS Denis LOTTO-VC ARDENNES
DNF. VAN VAERENBERGH Beau VAN EYCK SPORT
DNF. DE CAERLÉ Gino TERRA SAFETY SHOES
DNF. STEEGMANS Tristan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
DNF. RASERA Sven SPORT EN MOEDIG GENK
DNF. PEPERMANS Lorenzo CYCLING TEAM ZEMST VZW
DNF. CUMPS Ruben ZANNATA CYCLING TEAM
DNF. BRUYNINCKX Yannick SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT
DNF. VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT
DNF. VOGELS Gunther INDIVIDUEEL
DNF. VAN DEURSEN Rick -
DNF. VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
DNF. DELANGHE Jelle LOTTO OLYMPIA TIENEN
DNF. DEGREVE Florian INDIVIDUEEL
DNF. GOOSSENS Arno JONGE RAKKERS VOLLEZELE
DNF. VERHAEGEN Jens COLBA SUPERANO HAM
DNF. VAN WEVERENBERGH Kevin ZANNATA CYCLING TEAM
DNF. ADAMS Christophe INDIVIDUEEL
DNF. WILLEMS Pieter CT 2020
DNF. DEZWARTE Tom ARROW CYCLING TEAM
DNF. VAN UYTHEM Lander INDIVIDUEEL
DNF. VRANKEN Wim SPORT EN MOEDIG GENK
DNF. WOUTERS Ruben UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
DNF. BIERMANS Gregory SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT
DNF. VANDERBORGHT Laurent TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
DNF. BRIESEN Ronny ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
DNF. PRINCEN Tom ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
DNF. MILLER Gregory WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
DNF. VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM
DNF. VAN DER TRAPPEN Bert TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
DNF. VERBESTEL Dirk DAGPAS
DNF. SOLIA Sam ZANNATA CYCLING TEAM
DNF. ITO Hisashi INDIVIDUEEL
DNF. DE CLEYN Dave CYCLING TEAM ZEMST VZW
DNF. XHROUET Bruno ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES
DNF. DEGHELDERE Jory ARROW CYCLING TEAM
DNF. WOUTERS Lennaert CECEMELCYCLINGTEAM
DNF. TUBBAX Pieter CECEMELCYCLINGTEAM
DNF. MANNENS Steven WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

 

 
 

 

Provinciaal Kampioenschap Dames Jeugd Boortmeerbeek 1 Mei 2014

01-05-2014 21:15

cartoon bart wellens.png

PK Dames Nieuwelingen

# deelnemers: 18 - # opgevers: 5 - Afstand: 52.000 km - Tijd: 1:24´15" - Gem. snelheid: 37.033 km/h
 
1 WATERREUS KylieNED19980322 1H24´15"

BALEN BC DN
 
2 GOOSSENAERTS ChloeBEL19990511 z.t.

FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING DN
 
3 UITERWIJK WINKEL MeikeNED19991204 z.t.

WRV DE PEDDELAARS DN
 
 
4 PIRARD AudreyBEL19991228 z.t. INDIVIDUEEL DN
5 MICHIELSEN-STEVENS SarahBEL19991121 z.t. KON. BALEN B.C. V.Z.W. DN
6 VAN DE GUCHTE QuintyNED19990909 z.t. WVV WILLEBRORD DN
7 DHONT GlaciaBEL19990104 z.t. ISOREX CYCLING TEAM DN
8 VRANKEN ChayenneBEL19990908 z.t. KON. BALEN B.C. V.Z.W. DN
9 DOMMANSCHET SharonNED19980105 z.t. WILLEBROD WIL VOORUIT DN
10 NOËL JaraBEL19990528 z.t. KON. BALEN B.C. V.Z.W. DN
11 WEETERINGS IvyNED19990526 z.t. WILLEBRORD DN
12 THEUNIS TatjanaBEL19990420 1H24´33" 00´18"
JONGE RAKKERS VOLLEZELE DN
13 WORM CaraBEL19991203 1H24´46" 00´31"
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST DN
DNF LENSECLAES DitteBEL19990622
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW DN
DNF VAN WAEYENBERGHE BrendaBEL19980123
VD HAUWE CT - GENTSE VS DN
DNF RONSSE RuthBEL19980310
ISOREX CYCLING TEAM DN
DNF MOREAU MarjoleinBEL19980610
ISOREX CYCLING TEAM DN
DNF PIRARD KathyBEL19991227
LOTTO-VC ARDENNES DN

PK Dames Junioren
# deelnemers: 27 - # opgevers: 7 - Afstand: 52.000 km - Tijd: 1:24´15" - Gem. snelheid: 37.033 km/h

1 VANHOUTTE FennaBEL19970706 1H24´15"

VZW LOTTO-LADIESCYCLING DJ
 
2 ERIC JelenaSRB19960115 z.t.

CCN METALAC KRALJEVO DJ
 
 
3 GUERRA DaphneNED19960920 z.t.

WV DE JONGE RENNER DJ

 
 
4 SEMPELS SarahBEL19971021 z.t.
KON. BALEN B.C. V.Z.W. DJ
5 VANDEWALLE IsabelBEL19960606 z.t.
ISOREX CYCLING TEAM DJ
6 KEULEMANS EmmyNED19960530 z.t.
DE JONGE RENNER DJ
7 HERMANS AnkaBEL19960719 z.t.
WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN DJ
8 VANDER SANDE EliseBEL19971201 z.t.
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. DJ
9 OP DEN BROUW CelestaNED19970917 z.t.
RSC DE ZUIDWESTHOEK DJ
10 CARIER Lara.LUX19960809 z.t.
LC TETANGE DJ
11 BELLAERT AxelleBEL19970425 z.t.
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST DJ
12 CORYN LouiseBEL19971201 z.t.
ARDILLES SPORTS TEAM DJ
13 MOMBAERTS MiekeBEL19970507 z.t.
ISOREX CYCLING TEAM DJ
14 DE MAREZ MaaikeBEL19960524 z.t.
K.V.C. DEINZE VZW DJ
15 DE POTTER FranceBEL19970715 z.t.
ISOREX CYCLING TEAM DJ
16 DE BOCK EllenBEL19970212 z.t.
RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM DJ
17 BOONS YentheBEL19970404 z.t.
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. DJ
18 VAN BELLINGHEN EmilieBEL19970228 z.t.
CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM DJ
19 DE PAEPE FienBEL19960517 1H24´37" 00´22"
WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN DJ
20 NYS HanneBEL19961129 1H24´55" 00´40"
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. DJ
DNF MAES PhaedraBEL19970129
WK NOORD-WEST-BRABANT DJ
DNF VANHOVE JolienBEL19970205
ISOREX CYCLING TEAM DJ
DNF STORMS NineNED19971215
BERGBEKLIMMERS DJ
DNF DE HOLLANDER ManonNED19960512
KON. BALEN B.C. V.Z.W. DJ
DNF ROTTIERS Maureen BEL19970423
RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM DJ
DNF VERHOEVEN SuzanneNED19960508
KON. BALEN B.C. V.Z.W. DJ
DNF GARDIN MelissaBEL19960523
ISOREX CYCLING TEAM DJ

>>
 
 
 

 

Kampioenschap van Boortmeerbeek 1 Mei 2014

01-05-2014 20:35

cartoon bart wellens.png 

5de KAMPIOENSCHAP VAN BOORTMEERBEEK

Gentlemen 18 tot 39 jaar

# deelnemers: 11 - # opgevers: 0 - Afstand: 45.000 km - Tijd: 1:16´30" - Gem. snelheid: 31.373 km/h
 
1 WIELEMANS KevinBEL19910430 1H16´30"
 
2 OP DE BEECK ThomasBEL19960807 z.t.
 
3 DE LAET StijnBEL19880728 z.t.

 
4 DE RIJCK DavyBEL19771112 z.t.
5 VANLANGENDONCK NikBEL19961204 z.t.
6 URSI StijnBEL19780504 z.t.
7 VANZURPELE DimitriBEL19820225 z.t.
8 BERNAERTS TimBEL19870715 z.t.
9 MASSANT ChristopheBEL19770306 z.t.
10 NAETS HansBEL19880620 z.t.
11 VANDERMAELEN DidierBEL19750111 z.t.

Gentlemen 40 tot 59 jaar

# deelnemers: 18 - # opgevers: 2 - Afstand: 0.000 km - Tijd: 1:16´30" - Gem. snelheid: 0 km/h
 
1 KEGELS PatrickBEL19650502 z.t.

 
2 VERSTRAETEN SteveBEL19720805 z.t.
 
 
3 BREMS BartBEL19710522 z.t.

 
4 WINNEPENNINCKX RudyBEL19630730 z.t.
5 VAN RILLAER StefanBEL19700716 z.t.
6 VANDENPANHUYZEN FrankBEL19660216 z.t.
7 PUTTEMANS EricBEL19711231 z.t.
8 VERBESTEL DirkBEL19600316 z.t.
9 GUNST FilipBEL19700219 z.t.
10 DELTOMBE MarcBEL19610506 z.t.
11 VAN DEN BERGH SergeBEL19720526 z.t.
12 DE COSTER AnitaBEL19620927 z.t.
13 JANSSENS WalterBEL19570714 z.t.
14 DE CONINCK AlexBEL19580228 z.t.
15 BOUCKHUYT MichelBEL19550323 z.t.
16 COOSEMANS GuidoBEL19641004 z.t.
DNF WOUTERS DannyBEL19690609
DNF VERSTRAETEN JohanBEL19680325
 
>>

 

 
 
 

Nationale Jeugddag Aspiranten Boortmeerbeek 6 April 2014

06-04-2014 21:05

cartoon bart wellens.png 

Aspiranten 12 jaar

 

 
1VAN ZANDE Devin BEL20020312

KTC-CYCLING TEAMASP
 
2VAN LAER Pieter BEL20020630

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.ASP
 
3VANDEN HEEDE Jens BEL20020315

ISOREX CYCLING TEAMASP

 
4BOELS Senne BEL20020319
LOTTO OLYMPIA TIENENASP
 
5LAERMANS Tommy BEL20020219
DCM CYCLING TEAMASP
 
6BELMANS Elias BEL20020304
KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLOASP
 
7DELAHAYE Jens BEL20020814
ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZWASP
 
8DE PRETER EmielBEL20021219
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.ASP
 
9LIEVENS NielsBEL20020529
KSC DENDERSTREEK LABIEKESASP
 
10VAN DYCK CisseBEL20020213
WSC HAND IN HAND BAALASP
 
11VAN CAMPENHOUT JetzeBEL20020109
KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEKASP
 
12HOLLEVOET SiemBEL20021125
VZW DE DEMERSPURTERSASP
 
13DUMONT EmileBEL20020221
KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLOASP
 
14STALMANS JasperBEL20020429
WK NOORD-WEST-BRABANTASP
 
15DE SCHUIFELEER BramBEL20020905
JONGE RAKKERS VOLLEZELEASP
 
16MICHOTTE Maëlle BEL20020417
SPRINTS.COMASP
 
17VAN GOETHEM FemkeBEL20020116
KTC-CYCLING TEAMASP
 
18VAN CRIEKINGEN VictorBEL20021126
VZW DE DEMERSPURTERSASP
 
19MATHIJS JensBEL20020227
VZW DE DEMERSPURTERSASP
 
20FELLMANN MartinBEL20021022
SPRINTS.COMASP
 
21VAN DE PUTTE VictorBEL20020520
KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEKASP
 
22CEULEMANS MichielBEL20021018
DCM CYCLING TEAMASP
 
23MEERT NoahBEL20020123
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZWASP
 
24LOECKX TimBEL20020521
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZWASP
 
25GOFFART JordiBEL20020802
LOTTO OLYMPIA TIENENASP
 
26BEIRINCKX LinaBEL20020613
WSC HAND IN HAND BAALASP
 
27VAN NOYEN LukasBEL20021024
LOTTO OLYMPIA TIENENASP
 
28BELMANS Fien BEL20020304
KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLOASP
 
29VERBESTEL JitseBEL20021104
KSC DENDERSTREEK LABIEKESASP
 
30DE ROECK DantéBEL20020923
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.ASP
 
31DION LoïcBEL20020320
SPRINTS.COMASP
 
32WOLFS Gert-janBEL20020510
HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN ASP
 
33HOEBEKE MaartenBEL20020626
VZW DE DEMERSPURTERSASP
 
34GRAULS MichielBEL20020821
LOTTO OLYMPIA TIENENASP
 
35SCHUTZ NielsBEL20021211
WK NOORD-WEST-BRABANTASP

Aspiranten meisje 12 jaar

1MICHOTTE MaëlleBEL20020417
SPRINTS.COMASP
 
2VAN GOETHEM FemkeBEL20020116
KTC-CYCLING TEAMASP
 
3BEIRINCKX LinaBEL20020613
WSC HAND IN HAND BAALASP
 
4BELMANS Fien BEL20020304
KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLOASP
 
5VERBESTEL JitseBEL20021104
KSC DENDERSTREEK LABIEKESASP

Aspiranten 13 jaar

1VAN DYCK Jarne BEL20011116

KON. BALEN B.C. V.Z.W.ASP
 
2FRETIN Milan BEL20010319

SPORT EN MOEDIG GENKASP
 
3CLAEYS Laurent BEL20010224

VZW DE DEMERSPURTERSASP

 
4VANDERMEER QuintenBEL20010503
HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN ASP
 
5MACHIELS BrentBEL20010203
HAGELAND CYCLING TEAMASP
 
6VAN TRICHT FlorisBEL20010623
LOTTO OLYMPIA TIENENASP
 
7MEEUSSEN Witse BEL20010308
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.ASP
 
8VAN OLMEN YevgenyBEL20010518
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.ASP
 
9VERSTAPPEN TijsBEL20010908
HAGELAND CYCLING TEAMASP
 
10DENS Wout00062624714
VZW DE DEMERSPURTERSASP
 
11NAULAERTS SenneBEL20010424
KON. BALEN B.C. V.Z.W.ASP
 
12KONINCKX MaartenBEL20010117
HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN ASP
 
13SCHARRE StefBEL20010805
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.ASP
 
14BROHIC ThomasBEL20010425
LOTTO-VC ARDENNESASP
 
15VOS YannickBEL20010702
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.ASP
 
16BEECKMAN BrentBEL20010620
KTC-CYCLING TEAMASP
 
17KAESEMANS SiemenBEL20010320
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZWASP
 
18OZDERYA NazimBEL20010507
SPORT EN MOEDIG GENKASP
 
19PRINSEN LennertBEL20010125
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.ASP
 
20VANSTOCKSTRAETEN RutgerBEL20010606
HAGELAND CYCLING TEAMASP
 
21DERAEDT VictorBEL20011026
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.ASP
 
22ARNOUTS BrentBEL20010702
DCM CYCLING TEAMASP
 
23DUYM SteffenBEL20010608
WIELERTEAM WAASLAND VZWASP
 
24PULMANS BjarneBEL20011106
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.ASP
 
25SMET JorreBEL20010704
WIELERTEAM WAASLAND VZWASP
 
26BOHETS NielsBEL20010125
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.ASP
 
27LEFEBER AlineBEL20010727
SPORT EN MOEDIG GENKASP
 
28GILLES FlorentBEL20010531
LOTTO OLYMPIA TIENENASP
 
29GIELKENS EsmeeBEL20010912
SPORT EN MOEDIG GENKASP
 
30CRABBÉ KionaBEL20010218
LOTTO OLYMPIA TIENENASP
 
31CEURENS RobbeBEL20010629
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZWASP
 
32WAEYAERT ArnoBEL20010814
LOTTO OLYMPIA TIENENASP
 
33VERDEYEN ZeffBEL20010417
KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEKASP
 
34DEPRE JeroenBEL20011022
HAGELAND CYCLING TEAMASP
 
35VERBIEST JordiBEL20010313
KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEKASP
 
36LEBRUN RobinBEL20010425
ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURYASP
 
37LANSBERGEN LucasBEL20010220
VZW DE DEMERSPURTERSASP
 
38HUYSEGEMS DylanBEL20010208
LOTTO OLYMPIA TIENENASP
 
39VAN KERCKHOVE BrentBEL20010522
WK NOORD-WEST-BRABANTASP
 
40PINXTEN LucasBEL20011212
VZW DE DEMERSPURTERSASP
 
41FONTAINE AlysonBEL20011030
SPRINTS.COMASP
 
42LEJEUNE AntonBEL20010112
VZW DE DEMERSPURTERSASP
 
43VANHEES Michiel BEL20011123
SPORT EN MOEDIG GENKASP
 
44VERCAUTEREN RobinBEL20010909
KEUKENS REDANT CYCLING TEAMASP
 
45VAN ROSSUM YentlBEL20010101
HAGELAND CYCLING TEAMASP
 
DNFOTTEN DavyBEL20010211
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.ASP
 
DNFSTIPPELMANS ToonBEL20011019
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.ASP
 
DNFVERBEEK BritBEL20010324
HAGELAND CYCLING TEAMASP


Aspiranten meisjes 13 jaar

 
1LEFEBER Aline BEL20010727

SPORT EN MOEDIG GENKASP
 
2GIELKENS Esmee BEL20010912

SPORT EN MOEDIG GENKASP
 
3CRABBÉ Kiona BEL20010218

LOTTO OLYMPIA TIENENASP

 
4FONTAINE AlysonBEL20011030
SPRINTS.COMASP
 
DNFVERBEEK BritBEL20010324
HAGELAND CYCLING TEAMASP


Aspiranten 14 jaar

 
1FORRET Robbe BEL20000113

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZWASP
 
2PONSAERTS Thibaut BEL20000621

LOTTO OLYMPIA TIENENASP
 
3DECLERCQ Mathias BEL20000317

C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJKASP

 
4VAN DER POORTEN Matiz BEL20000512
KSC DENDERSTREEK LABIEKESASP
 
5SCHURMANN JordanBEL20000725
UC SERAING - VOO - CHATELASP
 
6FONTAINE EmersonBEL20000731
SPRINTS.COMASP
 
7KUYL SietzeBEL20000321
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.ASP
 
8MICHOTTE CyrilBEL20000124
SPRINTS.COMASP
 
9GEYSELS XanderBEL20001205
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.ASP
 
10VANDEN HEEDE NielsBEL20000616
ISOREX CYCLING TEAMASP
 
11DE WAELE RubenBEL20001201
WIELERTEAM WAASLAND VZWASP
 
12SEGAERT BrentBEL20000204
YOUNG CYCLING TEAM VZWASP
 
13BRUSSELEERS KianoBEL20001231
KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEKASP
 
14DE MESMAEKER TiboBEL20000317
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.ASP
 
15CANDRIES RubenBEL20000706
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.ASP
 
16MEERSSCHAERT JordyBEL20000722
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.ASP
 
17CASTEELS JelleBEL20000429
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.ASP
 
18GOFFART JonasBEL20000521
LOTTO OLYMPIA TIENENASP
 
19LAUWERS Ruben BEL20000612
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.ASP
 
20ROSSEEUW BirgerBEL20001202
KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZWASP
 
21MAQUET JordanBEL20000913
LOTTO-VC ARDENNESASP
 
22TIMMERS JelteNED20000821
DE DIJLESPURTERS VV MECHELENASP
 
23THIRION AnatoleBEL20000426

SPRINTS.COMASP
 
24VAN DEN BORNE WillemBEL20000509
DCM CYCLING TEAMASP
 
25VERHELST KobeBEL20000911
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.ASP
 
26VERVECKEN BrentBEL20000827
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.ASP
 
27BERNAERTS StanBEL20000626
WK NOORD-WEST-BRABANTASP
 
28BAELE RomainBEL20000413
SPRINT 2000 CHARLEROI ASBLASP
 
29BERAUX YannickBEL20001213
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIESASP
 
30WAERZEGGERS MikeBEL20000818
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZWASP
 
31COCKX MaximeBEL20000808
HAGELAND CYCLING TEAMASP
 
32VAN WIN SineBEL20000203
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.ASP
 
33SCHROVEN BoBEL20000424
YOUNG CYCLING TEAM VZWASP
 
34CAMELBEKE WoutBEL20000704
VZW DE DEMERSPURTERSASP
 
35BERCKMANS JochenBEL20001127
LOTTO OLYMPIA TIENENASP
 
DNFTUSCANO AlessandroBEL20000108
VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNYASP
 
DNFWILS LanceBEL20000221
CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEKASP
 
DNFDENS TuurBEL72122414354
VZW DE DEMERSPURTERSASP
 
DNFLAMBEIR JoachimBEL20000927
LOTTO OLYMPIA TIENENASP


Aspiranten meisjes 14 jaar

 
1VAN WIN Sine BEL20000203

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.ASP

 

>>

 

 
 
 

 

Wielerwedstrijd (Am./ Mast./ B.El.zc/ B.U23)  Schiplaken 24 augustus 2013

24-08-2013 23:28

cartoon bart wellens.png

 

1 BIERMANS Gregory  2H11´05"
SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT ELITE

 
 
2 STIJNS Wayne z.t.
W.C.L. BERGKLIMMERS U23

 
 
3 JANSSEN Yannick z.t.
MAASLANDSTER ZUID LIMBURG ELITE

 
 
4 VERMEIREN Tom z.t. STAR CYCLING TEAM ELITE
5 PEPERMANS Lorenzo 2H11´40" 00´35" CYCLING TEAM ZEMST VZW U23
6 VERBRUGGEN Wesley 2H14´12" 03´07"SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT ELITE
7 HERREMANS Jamie 2H14´42" 03´37"CYCLO BIKE LIMBURG U23
8 VAN ELST Jonathan z.t.SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT ELITE
9 HEYMANS Jonas z.t.ZANNATA CYCLING TEAM ELITE
10 VAN DER SANDEN Mathias z.t.SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT ELITE
11 BRUYNINCKX Yannick z.t.SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT U23
12 FEYTENS Gerrit z.t.DNCS/PRO 2012 CT ELITE
13 DIELTJENS Gert z.t.SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT U23
14 AANDEWIEL Pascal z.t.ARC ULYSSES ELITE
15 DE POORTER Jelle z.t.WV SCHIJNDEL U23
16 ROBEYNS Sam z.t.DNCS/PRO 2012 CT U23
17 HOFMANS Laurence z.t.IND. MASTA
18 CEUSTERS Glenn z.t.VLAAMS-BRABANTSE AFDELING ELITE
19 SMETS Sibe z.t.CYCLING TEAM ZEMST VZW U23
20 GLORIEUX Steven z.t.VAN EYCK SPORT ELITE
21 STEENS Johan z.t.V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23
22 KERKHOF Wim z.t.WV SCHIJNDEL ELITE
23 DICTUS Dennis z.t.DNCS/PRO 2012 CT ELITE
24 KOCKAERTS Jorne z.t.CYCLING TEAM ZEMST VZW U23
25 MERCADO AVALOS Bram z.t.DCM CYCLING TEAM U23
26 WOUTERS Lennaert z.t.CECEMELCYCLINGTEAM U23
27 VANDEWEERDT Lars z.t.WIELERCLUB NOORD-LIMBURG U23
28 HENNEAU Martijn z.t.ZANNATA CYCLING TEAM U23
29 CUMPS Ruben z.t.ZANNATA CYCLING TEAM U23
30 GEYSELS Geoffrey z.t.WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. ELITE
31 TUBBAX Pieter z.t.CECEMELCYCLINGTEAM U23
32 BELLEN Wesley z.t.ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW ELITE

>> 

 
 

 

Kampioenschap van Boortmeerbeek  8 Juni 2013

08-06-2013 20:00

cartoon bart wellens.png

Retro koers:

10.00 km Tijd: 0:19´00"-Gem. snelheid: 31.579 km/h


1 CUSTERS Benny

BEL195806280H19´00"

 

2 JARNE Mathieu

BEL19480525

 

4de KAMPIOENSCHAP VAN BOORTMEERBEEK

3 reeksen:

  • reeks 18-39
  • reeks 40-59
  • reeks 60+

37.500 km

0:57´00"

Gem. snelheid: 39.474 km/h

 

EIND KLASSEMENT

reeks 18-39

  1. DELEEBEECK Joeri
    BEL19901002 0H57´00"
     
  2. DE LAET Stijn
    BEL19900625
     
  3. DE RIJCK Danny
    BEL19771112
  4. VANZURPELE Gregorie BEL19851207
  5. SCHERENS Ruben BEL19791220
  6. VANZURPELE Dimitri BEL19820225
  7. CLOETENS Andy BEL19860911
  8. HELSEN Kristof BEL19790122


reeks 40-59

  1. 1KEGELS Patrick
    BEL19650502 0H57´00"
     
  2. JANSSENS Roger
    BEL19340621
     
  3. PUTTEMANS Eric
    BEL19711231
     
  4. DE LAET Edmond BEL19610610
  5. VERSTRAETEN Johan BEL19680325
  6. USEWILS Marc BEL19611016
  7. DE CONINCK Alex BEL19580228
  8. SERANNE Remi BEL19580627
  9. VAN NUFFELEN Rudiger BEL19600821

reeks 60 plus
 

  1. DE LEEBEECK Pol
    BEL195212010
 
 
 

 

PK Dames Elite Boortmeerbeek 1 Mei 2013

01-05-2013 21:15

cartoon bart wellens.png 

1 ROGGEMAN Inge

SENGERS LADIES CYCLING TEAM

 

2 VAN LOY Ellen

DNCS/PRO 2012 CT

 

3 JANKUTE Gabriele

SENGERS LADIES CYCLING TEAM

 

4 ARYS Evelyn SENGERS LADIES CYCLING TEAM

5 VAN DOORSLAER Annelies CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM

6 VAN DE REE Monique RSC DE ZUIDWESTHOEK

7 POLSPOEL Maaike SENGERS LADIES CYCLING TEAM

8 DE CRITS Nel TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY

9 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

10 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY

11 HENNES Tanja TV ATTENDORN 1900

12 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

13 DUTRIAUX Fiona VIENNE FUTUROSCOPE

14 SCHOONBAERT Kim LOTTO-BELISOL LADIESTEAM

15 BUYL Kimberly SENGERS LADIES CYCLING TEAM

16 DE VESTELE Adeline AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.

17 DERGENT Eveline WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

18 INGHELBRECHT Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

19 DEPOORTER Daisy CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM

20 VAN GLABEKE Shana KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

21 HATCH Elizabeth CYCLELIVE PLUS - ZANNATA

22 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY

23 VAN SEVEREN Celine LOTTO BELISOL LADIES

24 DE ROOVER Eline TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY

25 ACCOE Joyce NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK

26 HAERS Carolien WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

27 BURFORD Leonie DE SPRINTERS MALDEREN

28 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY

29 VERSCHELDEN Nathalie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

30 WINTGENS Marlène UC SERAING - VOO - CHATEL

31 ROBERT Valerie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

32 VERHESTRAETEN Karen SENGERS LADIES CYCLING TEAM

33 BAAS Carleen TWC DE KEMPEN

34 NIJNS Nathalie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

35 DE RAVET Karolien AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.

36 SIBICK Helga NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK

37 RATHMANN Annette TV ATTENDORN

38 WERNER Laure WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

39 DENEEF Naika VZW LOTTO-LADIESCYCLING

40 MERMANS Petra VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

41 PEETERS Charlotte RSC DE ZUIDWESTHOEK

42 BERTON Fatima AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.

43 VARDAROS Christine BABOCO CYCLING TEAM

44 ROCKX Anouk RESTORE CYCLING

45 VAN DEN STEEN Kim AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.

46 CEULEMANS Dunja WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

47 CERNY Francis TV ATTENDORN 1900

48 HANNES Kaat LOTTO BELISOL LADIES

49 SAENEN Kim WSC DE TOEKOMST BAAL

50 THONON Marie-pierre WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

51 THIJS Katrien UP CYCLINGTEAM

52 GEOGHEGAN Michelle

53 ROCKX Simone RESTORE CYCLING

54 VAN DE KLUNDERT Rowena RSC DE ZUIDWESTHOEK

55 DE RIDDER Amy AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.

56 COTTEELS Julie SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

57 WILLEMS Joyce AFDELING ANTWERPEN - WBV

58 VERLINDEN Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

59 DERVEAUX Steffi INTRASYS MTB DREAMTEAM

60 VERVOORT Evi KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

61 VERMEIRE Lisa WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

62 MICHIELS Githa TOKA PRINT MTB TEAM

63 VERCAMMEN Ine KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

64 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

65 KLOPPENBURG Margriet

66 DELTOMBE Evelien NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK

67 SEGHERS Nele NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK

68 BORREMANS Sarah AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.

69 DEBBOUDT Sylvia KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

70 DE WULF Sofie BEERNEMS CYCLING TEAM

>>  

 
 

 

PK Dames Jeugd Boortmeerbeek 1 Mei 2013

01-05-2013 21:13

cartoon bart wellens.png 

Dames Nieuwelingen

1 VANHOUTTE Fenna

VZW LOTTO-LADIESCYCLING

 

2 DEFOUR Lara

JONGE RENNERS ROESELARE
 


3 WATERREUS Kylie

BALEN BC

 

4 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

5 DE SLACHMUYLDER Yara VZW LOTTO-LADIESCYCLING

6 HELLEMONS Daimy WILLEBRORD WIL VOORUIT

7 SEMPELS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

8 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

9 GOEMAES Lieze ISOREX CYCLING TEAM

10 DE JONG Tessa RSC ZUIDWESTHOEK

11 ESSELAAR Gemma WCL BERGKLIMMERS

12 MOMBAERTS Mieke ISOREX CYCLING TEAM

13 MERTZ Léonie VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY

14 KNOPS Allisha TWC DE KEMPEN

15 RIETBERGEN Quinty WCL BERGKLIMMERS

16 MAES Phaedra WK NOORD-WEST-BRABANT

17 VAN RILLAER Silke YOUNG CYCLING TEAM VZW

997 VAN BELLINGHEN Emilie YOUNG CYCLING TEAM VZW

997 MOREAU Marjolein ISOREX CYCLING TEAM

997 VANHOVE Jolien ISOREX CYCLING TEAM

997 CORIJN Louise ARDILLES CYCLING TEAM

Dames Junioren

1 ROHDE Lysanne

RSC ZUIDWESTHOEK
 


2 FERON Senna

TWC DE KEMPEN


3 THILL Laurence

TOOLTIME PREIZERDAUL


4 HERMANS Anka WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

5 VANDEWALLE Isabel C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

6 GILLIS Marlies WSC HAND IN HAND BAAL

7 WERNIMONT Catherine VZW LOTTO-LADIESCYCLING

8 AVONDS Joke DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

9 GUERRA Daphne WV DE JONGE RENNER

10 VERBEECK Keshia CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

11 VERREYDT Celine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

12 GRILLET Louise VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

13 BAUDE Clemence TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

14 DE PAEPE Fien WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

15 MATTHEUS Sharon KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

16 BERNAGIE Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

17 CARIER Lara. LC TETANGE

18 DE MAREZ Maaike K.V.C. DEINZE VZW

19 MAES Shana KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

20 DECOSTER Alicia NAPOLEON GAMES - ST MARINUS CT - KERKSK

21 VER EECKE Rianne KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

22 MISMAN Karen ARDILLES CYCLING TEAM

997 DE RIDDER Ivy

RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

997 DELTOMBE Celien

NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK

997 DELTOMBE Paulien

NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK

997 NYS Hanne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

997 GARDIN Melissa ISOREX CYCLING TEAM

997 DOCX Mieke C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

997 CLAUS Eveline RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

>> 

 
 

 

 

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 7 April 2013

07-04-2013 21:05

cartoon bart wellens.png 

Aspiranten meisjes 12 jaar

1 LEFEBER Aline BEL20010727

SPORT EN MOEDIG GENK

2 CRABBÉ Kiona BEL20010218

LOTTO OLYMPIA TIENEN

3 FONTAIBNE Alyson BEL20011030

SPRINTS.COM

Aspiranten meisjes 14 jaar

1 ROTMAN Lotte BEL19990619

YOUNG CYCLING TEAM VZW

2 MICHIELSEN-STEVENS Sarah BEL19991121

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

3 SCHEPERS Yana BEL19990920

WSC HAND IN HAND BAAL

>> 

 
 

 

Nationale Jeugddag Aspiranten Jongens Boortmeerbeek 7 april 2013

07-04-2013 21:03

cartoon bart wellens.png

Aspiranten 12 jaar

1 MACHIELS Brent BEL20010203

HAGELAND CYCLING TEAM

2 FRETIN Milan BEL20010319

WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

3 CLAEYS Laurent BEL20010224

VZW DE DEMERSPURTERS

4 DENS Wout BEL20010922

VZW DE DEMERSPURTERS

5 VAN TRICHT Floris BEL20010623

LOTTO OLYMPIA TIENEN

6 VERBIEST Jordi BEL20010313

CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

7 VERSTAPPEN Tijs BEL20010908

WSC HAND IN HAND BAAL

8 VERDEYEN Zeff BEL20010417

CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

9 VERHAEGEN Lennie BEL20011216

VZW DE DEMERSPURTERS

10 ARNOUTS Brent BEL20010702

DCM CYCLING TEAM

11 MARIT Senne BEL20011003

KSC DENDERSTREEK LABIEKES

12 ERAUW Thiemo BEL20010925

LOTTO OLYMPIA TIENEN

13 VAN ROOSBROECK Jan BEL20010515

CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

14 MOONS Maxime BEL20011028

WK NOORD-WEST-BRABANT

15 VANLAEKEN Runar BEL20011227

HAGELAND CYCLING TEAM

16 DEPRE Jeroen BEL20011022

HAGELAND CYCLING TEAM

17 VAN DER PERREN Ritte BEL20010130

VZW DE DEMERSPURTERS

18 VERCAUTEREN Robin BEL20010909

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

19 LEFEBER Aline BEL20010727

SPORT EN MOEDIG GENK

20 ROMBAUTS Daan BEL20011119

VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

21 CRABBÉ Kiona BEL20010218

LOTTO OLYMPIA TIENEN

22 FONTAINE Alyson BEL20011030

SPRINTS.COM

23 BOHETS Niels BEL20010125

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

Aspiranten jongens 13 jaar

1 SCHURMANN Jordan BEL20000725

UC SERAING VOO CHATEL

2 DENS Tuur BEL20000626

VZW DE DEMERSPURTERS

3 CLYNHENS Jens BEL20000408

CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

4 VANDEPUTTE Niels BEL20000919

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

5 VANPARYS Wouter BEL20001028

LOTTO OLYMPIA TIENEN

6 KUYL Sietze BEL20000321

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

7 SEELS Brent BEL20000112

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

8 VAN RILLAER Witse BEL20000522

YOUNG CYCLING TEAM VZW

9 CHRISTIAENS Régis BEL20001220

TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

10 PONSAERTS Thibaut BEL20000621

LOTTO OLYMPIA TIENEN

11 BROUWERS Arno BEL20001210

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

12 FONTAINE Emerson BEL20000731

SPRINTS.COM

13 VINCENT Johan BEL20000212

VC HAUT PAYS MULTISPORT

14 BAMS Jarne BEL20000219

HAGELAND CYCLING TEAM

15 PETRUS Pieter BEL20000821

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

16 MULLER Dylan BEL20001206

GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN

17 CEULEMANS Jordi BEL20000313

LOTTO OLYMPIA TIENEN

18 CLAESSENS Jorg BEL20000720

SPORT EN MOEDIG GENK

19 COOLS Wannes BEL20000310

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

20 GOFFART Jonas BEL20000521

LOTTO OLYMPIA TIENEN

21 VAN CRAENENBROECK Gust BEL20000713

CYCLING TEAM ZEMST VZW

22 DE SMEDT Lennert BEL20000907

JONGE RAKKERS VOLLEZELE

23 LAMBEIR Joachim BEL20000927

LOTTO OLYMPIA TIENEN

24 DESCAMPS Maxence BEL20001008

VC HAUT PAYS MULTISPORT

25 CLAUSSE Axel BEL20000422

ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

26 DE MESMAEKER Tibo BEL20000317

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

27 WAUTHIER Jonas BEL20001102

VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

28 FONTAINE Corentin BEL20001009

VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

29 BERCKMANS Jochen BEL20001127

LOTTO OLYMPIA TIENEN
 

Aspiranten 14 jaar

1 RADOUX Robin BEL19990419

VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY

2 STICKENS robin BEL19991022

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

3 DELANGHE Niels BEL19990114

LOTTO OLYMPIA TIENEN

4 VAN DOOSSELAERE Doowan BEL19991013

CYCLING TEAM KESSEL

5 LECLERRE Alexandre BEL19990114

VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

6 SNELS Robbe BEL19990224

WSC HAND IN HAND BAAL

7 HILLEN Michiel BEL19990629

WSC HAND IN HAND BAAL

8 VERELST Luca BEL19990619

WSC HAND IN HAND BAAL

9 VAN TRICHT Stan BEL19990920

LOTTO OLYMPIA TIENEN

10 BAEYENS Yorgo BEL19990329

KSC DENDERSTREEK LABIEKES

11 GOVAERTS Brent BEL19990426

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

12 VANDEBEEK Bjorn BEL19990222

HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

13 GALICIA Seppe BEL19991020

WSC HAND IN HAND BAAL

14 PAQUOT Tom BEL19990922

VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY

15 SCHOTS Michaël BEL19990804

SPORT EN MOEDIG GENK

16 T´SEYEN Wout BEL19990426

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

17 VERLINDEN Robbert BEL19991109

VZW DE DEMERSPURTERS

18 MARIS Elias BEL19991005

KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ

19 VERHAEGEN Wout BEL19990818

CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

20 LOEYS Jarne BEL19990510

KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

21 GAUSSIN Anthony BEL19990915

YOUNG CYCLING TEAM VZW

22 MERTENS Neel BEL199

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

23 HENDRIX Leander BEL19990811

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

24 GOOSSENS Rob BEL19991112

VZW DE DEMERSPURTERS

25 MARTHE Johan BEL19990107

VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY

26 DALEMANS Geoffrey BEL19991204

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

27 DENEYER Enzo BEL19990315

ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

28 DEPUYDT Mats BEL19990427

WK NOORD-WEST-BRABANT

29 ARNOETS Yoran BEL19990321

CYCLING TEAM ZEMST VZW

30 VANDERGRAESEN Davy BEL19990604

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

31 BOECKX Jens BEL19990923

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

32 MEERSCHAERT Leonardo BEL19990924

JONGE RENNERS ROESELARE

33 LOUYET Benoit BEL19990105

SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

34 VAN LIERDE Philippe BEL19990828

LOTTO OLYMPIA TIENEN

35 CHRISTIAENS Yoshi BEL19990428

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

36 DE KOCK Ruben BEL19991102

YOUNG CYCLING TEAM VZW

DNF FROONINCKX Brent BEL19990125

LOTTO OLYMPIA TIENEN

DNF SCHEPENS Dylan BEL19990113

YOUNG CYCLING TEAM VZW

DNF ROOSEN Robin BEL19990222

LOTTO OLYMPIA TIENEN

DNF VOET Jarne BEL19991217

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

>> 

 
 

 

 Wielerwedstrijd voor Junioren Boortmeerbeek - Schiplaken 25 augustus 2012

25-08-2012 23:07

cartoon bart wellens.png

 

1 PIETTE Julien BEL19950210 2H08´00"

UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

2 VAN UYTSEL Tomas BEL19950408

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

3 PERRY Ben CAN19940307

TEAM CHCH

4 DEBRUYNE Glenn BEL19950110 2H08´15"

00´15"

WK NOORD WEST BRABANT

5 SCHEERENS Jorgen BEL19941028 2H08´25"

00´25"

MTB TEAM LANGDORP VZW

6 CUYPERS Senne BEL19950425 2H10´50"

02´50"

WSC HAND IN HAND BAAL

7 MICHIELS Killian BEL19941007

z.t.

C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

8 VAN MOL Caine BEL19950103

z.t.

THOMPSON

9 MEYS Joran BEL19940625

z.t.

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

10 DEGHELDERE Jory BEL19950329

z.t.

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

11 VAN DESSEL Kenneth BEL19940404

z.t.

CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

12 HOEFKENS Lennert BEL19950131

z.t.

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

13 GORIS Robin BEL19940926

z.t.  

WSC HAND IN HAND BAAL

14 GALICIA Wannes BEL19950801

z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL

15 MOMMEN Sander BEL19940212  

z.t.

LOTTO OLYMPIA TIENEN

16 VAN HERCK Maarten BEL19950724

z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL

17 GROSEMANS Arno BEL19950621

z.t.

WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

18 HAENEN Lennert BEL19950112

z.t.

VZW DE DEMERSPURTERS

19 BOVERIE Lionel BEL19951019

z.t.

ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

20 DE KEYZER Boris BEL19940713

z.t.

LOTTO OLYMPIA TIENEN

21 BASTIAENS Loorin BEL19950409

z.t.

AFDELING ANTWERPEN - WBV

22 VERBESTEL Robin BEL19950826

z.t.

YOUNG CYCLING TEAM VZW

23 DALAIDEN Nicolas BEL19950405

z.t.

TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

24 VERSCHUEREN Sam BEL19940214

z.t.

ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

25 MOENS Jochen BEL19940310

z.t.

WSC HAND IN HAND BAAL

26 DEZWARTE Tom BEL19940216

z.t.

RUDYCO CYCLING TEAM

27 GRENIER Thomas BEL19950413

z.t.

SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

28 DEMONTE Nathan BEL19950328

z.t.

UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

29 DERGENT Eveline BEL19920622

z.t.

30 SENGERS LADIES CYCLING TEAM

DE.UCI

DNF

31 VANDERVEKEN Yentl BEL19940905

CYCLING TEAM ZEMST VZW 

>> 

 
 

 

PK Dames Elite Boortmeerbeek 1 mei 2012

cartoon bart wellens.png

1 POLSPOEL Maaike X BEL19890328

TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

2 VAN DOORSLAER Annelies X BEL19890115

KLEO LADIES TEAM

3 HOFFMANN Chantal Xxx LUX19871030

DE SPRINTERS MALDEREN

 

4 DUTRIAUXFiona FRA19890125

PEDALE MADELEINOISE

5 DRUYTSKelly BEL19891021

TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

6 CONEYSarah CAN19870830

LOCAL RIDE

7 BOGAERTLisa BEL19930613

WIMI GAMES ST. MARTINUS KERKSKEN

8 DEBBOUDTLensy BEL19770920

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

9 BREMMERS Ingeborg NED19921117

TWC HER SNELLE WIEL

10 BUYLKimberly X BEL19880911

SENGERS LADIES CYCLING TEAM

11 VERCAMERElien BEL19880316

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

12 INGHELBRECHTSarah Xxx BEL19921001

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

13 GODARTSuzie LUX20200720

CCI DIFFERDANGE

14 GINSTara X BEL19901202

WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

15 VAN DEN BOSCH Carolien BEL19820428

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

16 NIJNSNathalie BEL19930701

LOTTO BELISOL LADIES

17 VERBEECKLiesbeth X BEL19880901

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

18 DEBBOUDTSylvia BEL19790602

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

19 MAECKEleonore Xxx BEL19910406

SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

20 DE CRITSNel Xxx BEL19910409

PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

21 DELZENNEElise FRA19890128

PEDALE MADELEINOISE

22 ARYSEvelyn BEL19900721

KLEO LADIES TEAM

23 DERGENTEveline Xxx BEL19920622

SENGERS LADIES CYCLING TEAM

24 ROBETValerie BEL19910701

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

25 ALAERTS XInge Liliane W BEL19890604

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

26 DE BAATKim NED19910529

WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

27 VAN DEN HAUTESteffy Xxx BEL19931129

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

28 BAASCarleen NED19911228

TWC HET SNELLE WIEL

29 WERNERLaure BEL19810222

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

30 CEULEMANSDunja BEL19890912

RSC DE ZUIDWESTHOEK

31 GOOSSENSJoline Xxx BEL19850618

LOTTO BELISOL LADIES

32 DE ROOVEREline Xxx BEL19920404

SENGERS LADIES CYCLING TEAM

33 KLOMPManon NED19880922

RESTORE CYCLING

34 NOBUSAnja BEL19740409

FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

35 THONONMarie-Pierre Xxx BEL19911004

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

36 DE VESTELEAdeline BEL19840428

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

37 JANSSENChristel Xxx NED19901229

WV ZEEUWS VLAANDEREN

38 VAN DEN STEENGoedele X BEL19880222

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

39 KOVELTERChristine LUX19881013

RIG SAARE.V.

40 HUYGENSCynthia FRA19890316

CC CAMBRESIEN

41 ACCOEJoyce BEL19870225

ARDILLES CYCLING TEAM

42 SIMONSSuzan NED19871024

RSC DE ZUIDWESTHOEK

43 DE RIDDERAmy BEL19900210

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

44 VERSTICHELENFemke BEL19840322

WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

45 BUYSSEAnja BEL19690313

AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

46 VAN GLABEKEShana BEL19930928

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

47 ROCKXAnouk NED19920102

RSC DE ZUIDWESTHOEK

48 MOOIJERSylvia NED19840917

CT WATER LAND EN DIJKEN

49 SLEWEMelissa NED19890814

ZWC D.T.S.

50 PRETORIUSAn-Li

RSA19870816

LOTTO BELISOL LADIES

51 VERHESTRAETENKaren Xxx BEL19910423

SENGERS LADIES CYCLING TEAM

52 DE WEVERAnn BEL19831114

JOHN SAEY CYCLING TEAM

53 JASPARTLarisa BEL19930929

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

54 VAN DE VOORDEIsabel BEL19770726

WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

55 PENSAARIPia FIN19831008

STEEDS VOORAAN KONTICH

56 WILLEMSJoyce Xxx BEL19910723

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

57 HAATZGina GER19871028

RRC GUNTHER KOLN LONGERICH

58 VAN DE PONTSEELEIlse BEL19840420

WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

59 PEETERSCharlotte NED19880623

RSC DE ZUIDWESTHOEK

60 WINTGENSMarlène Xxx BEL19930217

UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

61 VRIJSENLene BEL19880714

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

62 CONRADIMarjetka SLO19750128

POLET GARMIN

63 COTTEELSJulie Xxx BEL19850816

SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

64 DE NYSSofie BEL19851103

SENGERS LADIES CYCLING TEAM

65 HORIYukiyo JPN19830104

NWV GRONINGEN

66 VANDERMEULENCindy BEL19801215

SENGERS LADIES CYCLING TEAM

67 BREYNEMariska BEL19860122

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

68 DE SCHEPPERCindy BEL19800927

WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

69 BORREMANSSarah X BEL19880804

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

70 VAN VEGHELSandra NED19821016

WV SCHIJNDEL

71 VERSTRATENChantal NED19930228

RSC DE ZUIDWESTHOEK

72 VERVOORTEvi Xxx BEL19900812

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

73 KONINKXLieve BEL19770409

KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

74 VAN SEVERENCeline BEL19930917

SENGERS LADIES CYCLING TEAM

>> 

 
 

 

PK Dames Jeugd Boortmeerbeek 1 mei 2012

01-05-2012 23:07

cartoon bart wellens.png

Dames Nieuwelingen

1 STOUGJE Chanella NED

AHOY

2 GUNST Denise NED

JAN VAN ARCKEL

3 LAMBERINK Kyra NED

WRV DE PEDDELAARS

4 VANHOUTTEFenna

VZW LOTTO-LADIESCYCLING

5 KOSTERPaulien

WRV DE PEDDELAARS

6 DE PAEPEFien

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

7 VANDEWALLEIsabel

C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

8 VAN HOUTUMCéline

WV SCHIJNDEL

9 WERNIMONTCatherine X

VZW LOTTO-LADIESCYCLING

10 HERMANSAnka

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

11 DE POTTERFrance

YOUNG SCHELDE CT

12 BOONSYenthe

WSC HAND IN HAND BAAL

13 BELLAERTAxelle

KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

14 DE BOCKEllen

RUDYCO CYCLING TEAM

15 EIKELENBOOMLotte

DRC DE MOL

16 HELDERWEIRTAlicia

ISOREX CYCLING TEAM

17 DE JONGTessa

RSC DE ZUIDWESTHOEK

18 WOUTERSLauren

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

19 SMITNienke

WRV DE PEDDELAARS

20 VERREYDTCeline

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

21 HAGEMANDiedeke

RSC DE ZUIDWESTHOEK

22 BAUDEClémence

TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

23 MERTZLéonie

TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

24 VERHOYEChenice

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

25 KOEHORSTLotte

DE PEDDELAARS

26 HOMMESDaphne

WRV DE PEDDELAARS

27 DE VRINDTLotte

ISOREX CYCLING TEAM

28 CORIJNLouise

ARDILLES CYCLING TEAM

29 KOREVAARJeanne

GRC JAN VAN ARCKEL

30 MOMBAERTSMieke X

ISOREX CYCLING TEAM

31 DELTOMBECelien X

31 BIERENSJamie

31 KASTELIJNYara

31 MISMANKaren

31 VAN RILLAERSilke X

31 ALLAERTIne

31 VAN HOECKECeline

31 NYSHanne

31 DEGRENDELENicky

31 GARDINMelissa

31 VANHOVEJolien X

31 DELTOMBEPaulien X

31VAN BELLINGHENEmilie X

31 SEMPELSSarah X 

Dames Junioren

1 DRUYTS Jessy

TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

2 STUMMEL Michelle

DE PEDDELAARS

3 ROCKX Simone

DE ZUIDWESTHOEK

4 MEYRING Mareille

DE PEDDELAARS

5 COPPENSKirsten

RSC ZUIDWESTHOEK

6 DALVINGShana

W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

7 DE VRIESSimone

WRV DE PENDELAARS

8 ROHDELysanne

RSC DE ZUIDWESTHOEK

9 MULDERMascha

RESTORE CYCLING

10 VANELVERDINGHECeline

KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

11 DENEEFNaika

VZW LOTTO-LADIESCYCLING

12 DOLMANZw

DE VOLHARDING

13 VERMEIRELisa

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

14 COUDEVILLEHerlinde

KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

15 SEGHERSNele X

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

16 VERBEECKKeshia X

CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

17 DE JONGHJamie

THEO MIDDELKAMP

18 BYTEBIERLeen

K.V.C. DEINZE VZW

19 BAASRosan

WV SCHIJNDEL

20 MAESShana

KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

21 DEMONCEAULaura

LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

22 DE DECKERLaura

WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

23 REYNAERTGanaelle X

WK NOORD WEST BRABANT

24 DE VLIEGERLarissa

WK NOORD WEST BRABANT

25 SERPIETERSValerie

KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

26 VER EECKERianne

KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

27 NIEMEGEERTSNele

YOUNG SCHELDE CT

28 ADRIAENSENSJana X

WK NOORD WEST BRABANT

29 DE RIDDERIvy

WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

30 GILLISMarlies X

WSC HAND IN HAND BAAL

31 CLEYMANSSteffi X

WK NOORD WEST BRABANT

>> 

 
 

 

Nationale Jeugddag Aspiranten Jongens Boortmeerbeek 1 april 2012  

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 7 April 2013



Lees meer: http://wielerclubdeverenigdesportvriend.webnode.be/nieuws/wedstrijduitslagen/

01-04-2012 20:36

cartoon bart wellens.png

Aspiranten 12 jaar

1. SCOPONI Dante

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 
 

2. GOEMAN Andreas

KSC DENDERSTREEK LABIEKES

 

3. CASSAERT Loran

JONGE RENNERS ROESELARE

 

4. PAROTTA Tristan UC DIPPACH 

5. VERHEYEN Maarten YOUNG CYCLING TEAM VZW

6. VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

7. VANOVERBERGHE Jens CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

7. WILLEMS Sandro VZW DE DEMERSPURTERS 

8. PLATTEEUW Robbe VA-CYCLING TEAM ZELE

9. DEWIT Jordi ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

10. DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN

11. PLETINCKX Yarno JONGE RAKKERS VOLLEZELE

12. MOL Wesley BALEN BC

13. CAETHOVEN Kenneth WIELERTEAM WAASLAND VZW

14. ADAM Aime WK NOORD WEST BRABANT

15. STUER Kwinten WIELERTEAM WAASLAND VZW  

16. ECHELPOELS Stijn DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

17. THOMAS Jelle WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

18. DU FOUR Jens ROYAL CUREGHEM SPORTIF

19. KESTENS Donovan JONGE RAKKERS VOLLEZELE  

20. VAN DEN HAUTE Bram KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

21. VAN EECKHOUT Len JONGE RAKKERS VOLLEZELE

23. AELBRECHT Quinten ISOREX CYCLING TEAM

24. VANDREPOTTE Guillaume ROYAL VELO SPORT PERUWELZ

25. ARNOETS Yoran CYCLING TEAM ZEMST VZW 

26. VAN ROY Jonas WK NOORD WEST BRABANT 

27. DEPUYDT Mats WK NOORD WEST BRABANT 

28. VERHAEGEN Wout WSC HAND IN HAND BAAL 

29. DE VRIENDT Niels KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 

30. SLABBINCK Sietse ARDILLES CYCLING TEAM

31. VERLINDEN Robbert VZW DE DEMERSPURTERS

32. DENEYER Enzo ROYAL CUREGHEM SPORTIF

33. RIBBENS Evert K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW 

34. LOUYET Benoît SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 

Aspiranten 13 jaar

1. TANGHE Lennert

C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

 

2. REYNDERS Jens

UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

 

3. NEVENS Tibo

VLAAMS-BRABANTSE AFDELING 

 

4. LEFEBER Mathias DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

5. RENARD Simon UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

6. DELBAERE Kenny CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK 

7. VERHULST Lothar CT FORCE VZW

8. COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

9. SERRÉ Stef VZW DE DEMERSPURTERS

10. VAN DE WILLE Nick WK NOORD WEST BRABANT 

11. SZEDELYI Tomas WSC HAND IN HAND BAAL 

12. WIRTGEN Luc UC DIPPACH 

13. PITSCHON Gilles LOTTO OLYMPIA TIENEN

14. MORTIER Bjarne JONGE RENNERS ROESELARE

15. VAN BRUMMELEN Clément LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

16. VANDENBERGHE Maxim LOTTO OLYMPIA TIENEN

17. FEYS Matteo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

18. COPPENS Jan WK NOORD WEST BRABANT

19. TIMMERMANS Tim THOMPSON

20. DAELEMANS Dario WK NOORD WEST BRABANT 

21. DE TEMMERMAN Yonie ASFRA RACING TEAM

22. DHOOGE Niels KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

23. LION Kilian DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

24. GEIRNAERT Jorian WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

25. ONCKELINX Nand UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

26. VAN GYSEGEM Yarne KSC DENDERSTREEK LABIEKES

27. FAUCONNIER Florian TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

28. HEYE Alan UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

29. DE VOS Lenn DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

30. GOVAERTS Bjarne WSC HAND IN HAND BAAL

31. BOS Lars K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 

32. VANDENPLAS Robbe LOTTO OLYMPIA TIENEN 

33. LETOUCHE Jurgen WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

34. VERGAUWEN Jens WK NOORD WEST BRABANT 

35. KOHL Colin TEAM CYCLISTE DE HESBAYE 

36. CARPENTIER Didier LOTTO OLYMPIA TIENEN

37. VANCAMPENHOUT Rino YOUNG CYCLING TEAM VZW

38. GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 

39. PUGENGER Kylian VC HAUT PAYS

40. VERSTREPEN Arno DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

41. LOWIE Stan ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

42. VERBEKEN Dave WK NOORD WEST BRABANT  

43. BELLENS Lennert CYCLING TEAM ZEMST VZW

44. VERMOTE Gianni WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE  

45. BERCKMOES Charles C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  

46. VAN GOETHEM Darryl WIELERTEAM WAASLAND VZW

47. MAIRESSE Thibaut ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

Aspiranten 14 jaar

1. SCHURMANN Jordan

UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

 

2. VAN RILLAER Witse

YOUNG CYCLING TEAM VZW 

 

3. VAN ROY Yannick

JONGE RAKKERS VOLLEZELE

 

4. PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

5. DENS Tuur VZW DE DEMERSPURTERS  

6. PAUWELS Maxim WIELERTEAM WAASLAND VZW 

7. DE VRIESE Chendo KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 

8. DESMEDT Lennert JONGE RAKKERS VOLLEZELE  

9. CLOUX Antoine TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

10. VINCENT Johan VC HAUT PAYS - MULTISPORT 

11. VANDEN WYNGAERD Wies VZW DE DEMERSPURTERS 

12. VERHELST Kobe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

13. VERHULST Ruben WK NOORD WEST BRABANT

14. LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN 

15. VAN BELLINGEN Gerrit WK NOORD WEST BRABANT

16. MULS Quinten UCS CRABBE PERFORMANCE VOO 

17. VAN BIESEN Stijn WK NOORD WEST BRABANT 

18. VAN CRAENENBROECK Gust BMX DENNENTEAM 

19. VERMANT Matthias DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

20. DESMAREZ Florian VC HAUT PAYS - MULTISPORT

21. DUBRULE Nicolas ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 

>> 

 
 

 

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 1 april 2012  

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 7 April 2013



Lees meer: http://wielerclubdeverenigdesportvriend.webnode.be/nieuws/wedstrijduitslagen/

01-04-2012 20:36

cartoon bart wellens.png

Aspiranten 13 jaar

1. PIETERAERENS Dorien

WIMI- GAMES - ST MARTINUS CT- KERKSKEN

2. VANDER BRUGGEN Lotte

VZW DE DEMERSPURTERS

3. DE SLACHMUYLDER Yara

ROYAL CUREGHEM SPORTIF

 

Aspiranten 14 jaar

1. SCHOKKAERT Febe

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

2. MICHIELSEN-STEVENS Sarah

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

3. D´HONT Glacia

ARDILLES CYCLING TEAM

4. SCHEPERS Yana WSC HAND IN HAND BAAL

>> 

 
 

 

Kampioenschap van Boortmeerbeek - Schiplaken 27 Augustus 2011

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 7 April 2013



Lees meer: http://wielerclubdeverenigdesportvriend.webnode.be/nieuws/wedstrijduitslagen/

27-08-2011 21:00

cartoon bart wellens.png

3de KAMPIOENSCHAP VAN BOORTMEERBEEK - SCHIPLAKEN

Wegens de barre weersomstandigheden is de 3de editie van het kampioenschap van Boortmeerbeek , een wielerwedstrijd voor inwoners van groot-Boortmeerbeek afgelast. Dat is bekendgemaakt na overleg tussen organisatoren, wedstrijdjury, veiligheidsdiensten en de sportdirecteur.

De hevig regenval die gepaard ging met enorme hagelbuien zorgde ervoor dat het parcours er op sommige punten zeer gevaarlijk glad bij lag. De organisator wilden de veiligheid van de renners, volgers en toeschouwers niet in gevaar brengen en daarom werd de wedstrijd vroegtijdig afgelast.
    
"Het was echt niet te doen. Wij kunnen het ons niet veroorloven om onze inwoners op deze gevaarlijk gladde wegen door te sturen", verduidelijkt Maurits Pauwels, voorzitter van het organisatiecomité.
    
"Tijdens een korte vergadering kwamen wij al vlug tot het besluit dat het onverantwoord is de koers te laten doorgaan. Wij hadden op verschillende plaatsen op het parcours mensen staan die ons constant informeerden over de toestand van het wegdek en de weersomstandigheden. Maar overal waar wij te rade gingen, hoorden wij hetzelfde liedje. Niet verantwoord en veel te gevaarlijk. Dan is een definitief besluit vlug genomen. Er komt dus geen kampioen van Boortmeerbeek in 2013. Wij konden immers de veiligheid van de iedereen die betrokken was met de wedstrijd niet garanderen."

 
 

 

Wielerwedstrijd Nieuwelingen Boortmeerbeek - Schiplaken 27 augustus 2011

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 7 April 2013



Lees meer: http://wielerclubdeverenigdesportvriend.webnode.be/nieuws/wedstrijduitslagen/

27-08-2011 21:42

cartoon bart wellens.png

1.CUYPERS SENNE K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

01:29:15

2.WILLEMS THIMO DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

:00:40

3.DEBOUDT KELVIN CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

 

4.SOMERS ROBIN CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

5.CUYVERS JURIAN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

6.DEGHELDERE JORY DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

7.CROONEN LANDER K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

8.VAN MOL CAINE THOMPSON

9.WOUTERS JARIN VZW DE DEMERSPURTERS

10.DEBRUYNE GLENN WK NOORD WEST BRABANT

11.WATERSCHOOT DJANGO W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

12.VERSCHUEREN STEVE W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

13.DE OST JARNE W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  :01:45

14.BOSCHMANS SVEN ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL :05:25

15.ANDRIES JORDI VZW DE DEMERSPURTERS

16.VERBESTEL ROBIN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

17.MICHIELSEN JORAN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

18.WATERSCHOOT WANNES RUDYCO CYCLING TEAM

19.HAUWAERT KINSEY ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

20.SMETS JASPER VZW DE DEMERSPURTERS

21.VERMEIREN GIANNI RUDYCO CYCLING TEAM

22.VAN DESSEL JONAS DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

23.RINGOOT GILLES ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

 

 
 

 

Wielerwedstrijd Nieuwelingen Boortmeerbeek -  1 mei 2011

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 7 April 2013



Lees meer: http://wielerclubdeverenigdesportvriend.webnode.be/nieuws/wedstrijduitslagen/

01-05-2011 20:15

cartoon bart wellens.png

1 VAN DYCK Robbe DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 01:33:11

2 VERCAUTEREN Stef W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

3 LEYNEN Thomas KON. BALEN B.C. V.Z.W.

 

4 ARIMONT Charlie WSC HAND IN HAND BAAL

5 VAN ROOSBROECK Arne WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

6 DEBOUDT Kelvin CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

7 WILLEMS Thimo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

8 VAN MOL Caine THOMPSON

9 SOMERS Robin CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

10 WOUTERS Jarin VZW DE DEMERSPURTERS

11 KERREMANS Niels DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

12 BRUYNS Lotar VZW DE DEMERSPURTERS

13 DE COSTER Dean CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

14 PERSOON Wouter IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

15 MOONS Steven ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

16 VAN CANEGEM Timo ISOREX CYCLING TEAM

17 LEEMAN Emmanuel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

18 MERTENS Jan VZW DE DEMERSPURTERS

19 ANTHONISSEN Michiel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

20 POULIART Arno WK NOORD WEST BRABANT

21 WATERSCHOOT Django W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

22 DEBONTRIDDER Dylan LOTTO OLYMPIA TIENEN

23 NAGELS Bertrand DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

24 VAN DOOREN Francies RUDYCO CYCLING TEAM

25 DE VILLE Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

26 VAN HERCK Maarten WSC HAND IN HAND BAAL

27 PERSOON Pieter WIELERTEAM WAASLAND VZW

 
 

 

Wielerwedstrijd Dames Jeugd  Boortmeerbeek 1 mei 2011

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 7 April 2013



Lees meer: http://wielerclubdeverenigdesportvriend.webnode.be/nieuws/wedstrijduitslagen/

01-05-2012 20:36

cartoon bart wellens.png

Dames Nieuwelingen

1 LODEWYKS Steffi WSC HAND IN HAND BAAL 01:41:00

2 NIJNS Nathalie SENGERS LADIES CYCLING TEAM

3 VAN GLABEKE Shana K.V.C. DEINZE VZW

 

4 WINTGENS Marlène UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

5 VAN SEVEREN Celine SENGERS LADIES CYCLING TEAM

6 VERSCHELDEN Nathalie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

7 DEMEY Valerie KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

8 SCARLATA Gina TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

9 VERWULGEN Julia SENGERS LADIES CYCLING TEAM

10 SEGHERS Nele DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

11 M KLEMENT MELANIE WRV DE PEDDELAARS

12 SCHOONBROOD CHARLOTTE WC BERGKLIMMERS

13 DALVING Shana W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

14 VERLINDEN Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

15 WERON Marine TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

16 BUYLE Emma ISOREX CYCLING TEAM

17 JASPART Larisa LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

18 DELTOMBE Evelien VZW DE DEMERSPURTERS

19 LAMBRECHTS Kimberley KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

20 VERMEIRE Lisa K.V.C. DEINZE VZW

 

Dames Junioren

1 LAMBERINK KYRA WRV DE PEDDELAARS 01:41:00

2 KOPECKY Lotte C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

3 MILTENBURG ILSE WCL BERGKLIMMERS

 

4 MEYVISCH Molly (*) GKV CYCLING TEAM

5 VANDENBROUCKE Saartje C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

6 VAN DER MEULEN Kaat KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

7 LODEWYKS Dana WSC HAND IN HAND BAAL

8 RIJFF Anouk TWC DE KEMPEN

9 WIJKEL MARJOLEIN WRV DE PEDDELAARS

10 VAN DEN STEEN Kelly ISOREX CYCLING TEAM

11 REYNAERT Ganaelle WK NOORD WEST BRABANT

12 OOSTERMAN ESMEE WRV DE PEDDELAARS

13 HERMANS Anka EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLI

14 LOWIE Lydwine CYCLING TEAM COLFONTAINE

15 HELDERWEIRT Alicia ISOREX CYCLING TEAM

16 VERHAEST Sara VZW LOTTO-LADIESCYCLING

17 MELJERING MAREILLE WRV DE PEDDELAARS

 

 
 

 

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 29 April 2011

29-04-2011 21:05

cartoon bart wellens.png

Aspiranten meisjes 13 jaar

1 DANGREAU Lieve

WK NOORD WEST BRABANT 00:46:51

 

2 VANDER-BRUGGEN Lotte

VZW DE DEMERSPURTERS 00:02:25

 

 
 

 

Nationale Jeugddag Aspiranten Jongens Boortmeerbeek 29 April 2011

29-04-2011 21:15

cartoon bart wellens.png

Aspiranten Jongens 12 jaar

1 FROONINCKX Brent

LOTTO OLYMPIA TIENEN 00:37:36

 

2 DELANGHE Niels

PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT 00:01:10

 

3 WUYTS Siebe

WSC HAND IN HAND BAAL

 

4 GAUSSIN Anthony DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

5 GALICIA Seppe WSC HAND IN HAND BAAL

6 SCHEPENS Dylan WSC HAND IN HAND BAAL

7 ADAM Aime WK NOORD WEST BRABANT

8 ARNOETS Yoran WSC HAND IN HAND BAAL

9 VERBIST Alexander VZW DE DEMERSPURTERS 00:01:19

10 COOREMAN Guillermo WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 00:01:30

11 LOUYET Benoît SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

12 VERHAEGEN Wout WSC HAND IN HAND BAAL

13 IVENS Jonas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

14 VAN CAMPENHOUT Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

15 VERLINDEN Robbert VZW DE DEMERSPURTERS

 

Aspiranten Jongens 13 jaar

1 SERRE Stef

VZW DE DEMERSPURTERS 00:46:51

 

2 LEFEBER Mathias

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

 

3 UALGASI Bram

LOTTO OLYMPIA TIENEN

 

4 GAUSSIN Jordy DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

5 OFFERMANS Michiel LOTTO OLYMPIA TIENEN

6 COOREMAN Pieter DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

7 VANDENBROECK Yarno DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

8 JASPERS Jappe CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

9 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

10 CLAES Stef KON. BALEN B.C. V.Z.W.

11 BRULLEMANS Yannick DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

12 SZEDELYI Tomas WSC HAND IN HAND BAAL

13 VANDERMOSTEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

14 LION Kilian DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

15 VANDENBERGHE Maxim LOTTO OLYMPIA TIENEN 00:00:38

16 DE PRINS Jarne WK NOORD WEST BRABANT

17 VAN LAER Laurens LOTTO OLYMPIA TIENEN

18 BELLENS Lennert VZW DE DEMERSPURTERS

19 DEWAELE Matthias WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 00:02:00

20 MOONS Rik WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

21 BAMMENS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

22 VAN DEN BRANDE Bjarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

23 THIELS Stef VZW DE DEMERSPURTERS

 

Aspiranten Jongens 14 jaar

 

1 DE WEERDT Dries

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 01:04:40

 

2 VANDERVEKEN Yoran

VZW DE DEMERSPURTERS

 

3 DEHERDER Stijn

ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

 

4 JASPERS Ward CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

5 LEAERTS Yordy WSC HAND IN HAND BAAL

6 LEFEBER Cédric DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

7 THOMAS Loïc TC DE HESBAYE

8 AERTS Lennert SPORT EN MOEDIG GENK

9 SONCK Johan DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

10 DE BOECK Matthias DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

11 DE LAET Jordy WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

12 VAN ELEWYCK Nils DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

13 VAN STEENWINKEL Han DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

14 VAN DER DONCK Olivier DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

15 ROEBBEN Michiel LOTTO OLYMPIA TIENEN

16 DEVOS Han VZW DE DEMERSPURTERS

17 VERLINDEN Jordy VZW DE DEMERSPURTERS

18 HUYSEGOMS Kenzo WK NOORD WEST BRABANT

19 JEHIN Kevin K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

20 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

21 SCHODTS Jef LOTTO OLYMPIA TIENEN

22 BERTRAND Dorian JONGE RAKKERS VOLLEZELE

23 VERSPECHT Yoshi DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

24 KERREMANS Nick DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

25 BLOMMAERTS Seppe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

26 POLSPOEL Jonas WK NOORD WEST BRABANT

27 LOOCKX Lander LOTTO OLYMPIA TIENEN

28 VANDYCK Joeri WK NOORD WEST BRABANT

29 VERHASSELT Jonas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

30 VANDEN WYNGAERD Ward VZW DE DEMERSPURTERS

31 VANGESTEL Thomas VZW DE DEMERSPURTERS

32 VERSTOCKT Gilles VZW DE DEMERSPURTERS

33 PIETERS Dietger JONGE RAKKERS VOLLEZELE

34 SCHOL Bram VZW DE DEMERSPURTERS

 

 
 

 

Kampioenschap van Boortmeerbeek 28 Augustus 2010  

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 7 April 2013



Lees meer: http://wielerclubdeverenigdesportvriend.webnode.be/nieuws/wedstrijduitslagen/

28-08-2010 20:40

cartoon bart wellens.png

2de KAMPIOENSCHAP VAN BOORTMEERBEEK - SCHIPLAKEN

Gentlemen - Dorpelingen

1 HELSEN KRISTOF 

 

2 DELEEBEEK JANNICK

 

3 DE MEY JOERI

 

4 SCHERENS WOUTER

 

Gentlemen - Dorpelingen

1 VAN ORSHOVEN LUC

 

Gentlemen - Dorpelingen

1 DELEEBEECK PAUL

 

2 RITS FRANS

 

3 DE PRETER YVONNE

 

4 VANWEYENBERG YVETTE

 

Gentlemen - Dorpelingen

1 DELEEBEECK JOERI

 

2 SOETEMANS GEERT

 

3 SILVERANS KENNETH

 

4 VAN DRIESSCHE NIELS

5 DE LAET STIJN

6 LAMBRECHTS TOON

7 MASANT CHRISTPHE

 

Gentlemen - Dorpelingen

1 VERSTRAETEN JOHAN

 

2 DEBELLE THIBAUT

 

3 GUNST FILIP

 

4 VERBESTEL DIRK

5 IWENS BENJAMIN

6 DEPRINS WILLY

7 HANNES BRIGITTE

 

Gentlemen - Dorpelingen

1 DELEEBEECK PAUL 

 

2 DESAEGER FRANCOIS

 

3 DEPRINS ROGER

 

4 MOONS LEONTINE

 

 
 

 

Wielerwedstrijd Junioren Boortmeerbeek - Schiplaken 28 augustus 2010  

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 7 April 2013



Lees meer: http://wielerclubdeverenigdesportvriend.webnode.be/nieuws/wedstrijduitslagen/

28-04-2014 20:45

cartoon bart wellens.png

1 DAMEN Kevin

WSC HAND IN HAND BAAL 02:23:15

 

2 KERKHOFS Mathias

WSC HAND IN HAND BAAL 00:00:29

 

3 WILLEMS Kenny

KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 00:01:13

 

4 DANIELS Wouter LOTTO OLYMPIA TIENEN

5 BERVOETS Kenneth HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

6 SCHELLENS Gianni YOUNG MUSEEUW TEST TEAM

7 VAN DINGENEN Sander WSC HAND IN HAND BAAL

8 WILLEMS Robby KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

9 WOUTERS Lennaert YOUNG MUSEEUW TEST TEAM 00:01:41

10 VAN STAEYEN Jordy CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK 00:03:07

11 DONY Kevin DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG

12 LAVRIJSSEN Mathias WSC HAND IN HAND BAAL

13 SACREAS Jelle ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

14 VANSCHOONBEEK Nick DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG

15 MAES Sander SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 00:05:10

16 DE RAEDT Glenn WK NOORD WEST BRABANT

17 CROES Kenny LOTTO OLYMPIA TIENEN

18 MOTMANS Kevin HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

19 DE VUYST Isaak DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG

20 VAN MALDEREN Gino ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

21 DERENNE Christian R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

22 JANSSENS Koen K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

23 HERMANS Brent KCT KNOET CYCLING TEAM

24 MELLAERTS Robbe DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG

25 VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

26 VAN DINGENEN Ruben SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

27 VAN NEDERVELDE Tom DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

28 MARTIN Aaron DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W

 
 

 

Wielerwedstrijd voor Junioren - Boortmeerbeek 18 Juli 2010  

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 7 April 2013



Lees meer: http://wielerclubdeverenigdesportvriend.webnode.be/nieuws/wedstrijduitslagen/

18-07-2010 18:30

cartoon bart wellens.png

1 DANIELS Wouter

LOTTO OLYMPIA TIENEN 02:13:00

 

2 HENDRICKX Alexander

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

 

3 MONDELAERS Joeri

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 00:00:38

 

4 VAN ISTERBEEK Ken ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 00:00:42

5 POCKET Sammy ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

6 PEPERMANS Lorenzo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

7 MOORTGAT Benjamin TEAM CATA BIKES BIANCHI

8 DE CAERLE Gino LOTTO OLYMPIA TIENEN

9 DE RIDDER Michael WIELERTEAM WAASLAND

10 DE VROE Bjarne ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

11 DEBRUYN Denys SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

12 DOCKX Kristof DCM VORSELAAR

13 SCHELLENS Gianni YOUNG MUSEEUW TEST TEAM

14 CUMPS Ruben LOTTO OLYMPIA TIENEN

15 WYNANTS Arne WSC HAND IN HAND BAAL

16 VAN DE WEYER Niels DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG

17 KERCKHOFS Jochen LOTTO OLYMPIA TIENEN

18 DE BRUECKER Dylan KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

19 VANDECAUTER Dries LOTTO OLYMPIA TIENEN

20 D`HOLLANDER Mathias WIELERTEAM WAASLAND

21 COENEN Glenn WSC HAND IN HAND BAAL

22 SEBREGTS Glenn CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

23 RONDAGS Jeroen K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

24 STEENS Johan DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

25 MARTIN Aaron DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

26 RONSMANS Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

27 WAUTERS Kenny ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

 
 

 

Wielerwedstrijd voor Nieuwelingen - Boortmeerbeek 18 Juli 2010  

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 7 April 2013



Lees meer: http://wielerclubdeverenigdesportvriend.webnode.be/nieuws/wedstrijduitslagen/

18-07-2010 18:25

cartoon bart wellens.png

1 HAVERALS Lars

ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 01:42:00

 

2 DIBBEN Jonathan

HARGROVES CYCLES

 

3 VANDERVEKEN Yentl

VZW DE DEMERSPURTERS

 

4 BIERMANS Jenthe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

5 DELANGHE Jelle PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

6 SCHEPMANS Brecht IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

7 VANDERAERDEN Niels C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

8 VAN MOL Caine IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

9 MOELEKER IVAR - AVIA

10 DERUETTE THOMAS CCI DIFFERDANGE

11 DE BRUYNE Glenn WK NOORD WEST BRABANT

12 DEZWARTE Tom IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

13 HAEMELS Bavo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

14 DEPRE Joeri UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

15 REYNAERTS Wim UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

16 DE WIJNGAERT Dries VZW DE DEMERSPURTERS

17 DEBOUDT Kelvin CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

18 DERGENT Eveline DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

19 MEYS Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

20 HUBERT ROMAIN VELO CLUB DE LESPOIR

21 SPRUYT JOREN AFDELING ANTWERPEN

22 BOGAERT Torben WSC HAND IN HAND BAAL

23 LEEMANS Sofie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

24 NAGELS Maarten K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

25 DEGHELDERE Jory DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

26 VERBRAEKEN Niels WSC HAND IN HAND BAAL

27 MARTENS Pepijn WIELERTEAM WAASLAND

28 VANDECAUTER Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN

29 HAENEN Lennert VZW DE DEMERSPURTERS

30 HASPESLAGH Willem VZW DE DEMERSPURTERS

31 GOYVAERTS Oskar K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

32 SOMERS Robin CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

33 MICHIELS Sander VZW DE DEMERSPURTERS

34 EGGERICKX Brent VZW DE DEMERSPURTERS

35 BRUYNS Lotar VZW DE DEMERSPURTERS

36 TRAPPENIERS Brent WSC HAND IN HAND BAAL

37 JEDRZEJSKI Didier LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

38 MERTNES Elias VZW DE DEMERSPURTERS

39 SENY Alexandre SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

40 VERSTEVEN Stijn DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

41 VISSERS Glenn DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

42 GEERTS Bjarne LOTTO OLYMPIA TIENEN

43 PELGRIMS Max DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

44 TUBBAX Pieter CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

45 VAN ENGELAND Wouter DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

46 VERSCHUEREN Sam TEAM CATA BIKES BIANCHI

47 KOCKAERTS Jorne CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

 
 

 

Kampioenschap van Boortmeerbeek - 26 September 2009

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 7 April 2013



Lees meer: http://wielerclubdeverenigdesportvriend.webnode.be/nieuws/wedstrijduitslagen/

26-09-2009 19:14

cartoon bart wellens.png

1ste KAMPIOENSCHAP VAN BOORTMEERBEEK - BOORTMEERBEEK CENTRUM

Gentlemen - Dorpelingen

Op zaterdag 26/09 werd voor de eerste keer een wielerwedstrijd voor inwoners georganiseerd door Wielerclub De Verenigde Sportvrienden.

Een wedstrijd over 35 km met start en aankomst aan café De Rode Molen.

Winnaar van deze eerste editie werd de 33-jarige Kenneth Silverans die in de eindfase zijn medevluchter Andy Cloetens nog kon afschudden.

De spurt voor de derde plaats in de achtervolgende groep werd gewonnen door Marc Deltombe.

EIND KLASSEMENT:

  1. SILVERANS Kenneth
  2. CLOETENS Andy
  3. DELTOMBE Marc
  4. HELSEN Kristof
  5. MASSANT Christophe
  6. VERBIEST Hendrik
  7. SCHAERENS Wouter
  8. GUNST Filip
  9. VAN CAMP Luc
  10. IMBERECHTS Sven
 
 

 

Titel + Plaats + dag maand jaar  

Nationale Jeugddag Aspiranten Meisjes Boortmeerbeek 7 April 2013



Lees meer: http://wielerclubdeverenigdesportvriend.webnode.be/nieuws/wedstrijduitslagen/

00-00-0000 00:00

cartoon bart wellens.png

 

 
 

 

Doorzoek de website

© 2017 Alle voorbehouden door Koninklijke Wielerclub De Verenigde Sportvrienden vzw.