Technische Gegevens

Organisatie: ‘De Verenigde Sportvrienden’vzw met medewerking van 'vzw Derny Prom'.

DERNY WIELERCRITERIUM

15 de MATEXI ON TOUR

BELOTEN - ELITE RENNERS Z/C 

Start: Zaterdag 09/09/2017 ,14.00 u. , Matexi verkavelingswijk, Schippersbos - 3190 Boortmeerbeek

Afstand:

  • Gentlemens: rit in lijn 16 km - 10 ronden
  • Reek 1: rit in lijn 24 km - 15 ronden
  • Reek 2: rit in lijn 24 km - 15 ronden
  • Kleine finale: rit in lijn 24 km - 15 ronden
  • Grote finale: rit in lijn 32 km - 20 ronden

Inschrijvingen: Cafetaria Sporthal bij Jos, Sportveldweg 6 , 3190 Boortmeerbeek

  • Gentlemens: 12:15 tot 13:45
  • Renners: 12:15 tot 13:45

Start

  • Gentlemen: 14:00
  • Reeks 1: 15:00
  • Reeks 2: 15:45
  • Kleine finale: 17:00
  • Grote finale: 17:45

Met voorstelling van renners en gangmakers op groot podium om 14:45 en optreden van Jeugdharmonie Albertieners uit Hever omstreeks 16:30

Contact:

Pauwels Pieter, Korenweg 3, 3190 Boortmeerbeek (Tel.: 0474875700) (Fax: 015516754)

Deelnemers Gentlemen

    • 101 Jonas  VAN WEYENBERG Sponsor  MATEXI
    • 102 Geert  HUYGHE   Sponsor  MATEXI
    • 103 Maarten  DE LEENER  Sponsor  DE LEENER
    • 104 Bart   DE LEENER  Sponsor  DE LEENER
    • 105 Enzo   DE LEENER   Sponsor  DE LEENER
    • 106 Steven   LUCKERMANS   Sponsor  DERNYPROM
    • 107 Wim    MEERT    Sponsor  CYCLIPROM
    • 108 Edwin   VAN WAES    Sponsor CYCLIPROM
    • 109 Rob   EYCKERMAN  Sponsor  MATEXI  
    • 110 Ken    VAN WEYENBERG Sponsor  MATEXI
    • 111 Sebastien  VAN VLAENDEREN Sponsor  MATEXI
    • 112 Davy   DE RYCK   BROUWERIJ HAACHT 
    • 113 Dimitri   VAN ZURPELE  BOORTMEERBEEK
    • 114 Rene   MORIAU   Sponsor CYCLIPROM 

OPMERKING : Gentlemen renners moeten WBV verzekering horende bij de dagvergunning zelf    betalen +/-  10 €/pp

Deelnemers beloften en Elite z/c

  • 1. Glenn DE BRUYNE - HOME SOLUTIONS
  • 2. Niels VAN DYCK - THIELEMANS – DE HAUWERE 
  • 3. Massimo VANDERAERDEN - AN POST
  • 4. Sam VAN DE MIEROP -  S. V. KONTICH
  • 5. Tom VERMEIREN - RENSO SYSTEMS 
  • 6. Jen GYS - VP CONSULTING – ZANNATA 
  • 7. Jelle CAMPS - VASTGOED SERVICE
  • 8. David BOUCHER  (BK tijdrijden) - VASTGOED SERVICE 
  • 9. Gianni SIEBENS - MARLUX – NAPOLEON  
  • 10. Caine VAN MOL -  T PALM – WALLON
  • 11. Yarno VANDENBROECK - STAGECO – SPECIAL PAINT
  • 12. Joeri VAN BUGGENHOUT - ILLY  BIKES
  • 13. Francesco - VAN COPPERNOLLE VDM – TRAWABO
  • 14. Arne DE GROOTE - BAGUET-MIBA-DERITO
  • 15. Eric DOLLEZ - EDEGEM BICYCLE
  • 16. Bram UALGASI -  PRORACE  CYCLING
  • 17. Pieter OERLEMANS - HUBO – AERTS ACTION BIKE
  • 18. Robin MERTENS - PRORACE CYCLING
  • 19. Lars HAVERHALS - THIELEMANS – DE HAUWERE
  • 20. Killian MICHIELS - UNITED ST.TRUIDEN
  • 21. Jeroen DAS - HUBO-AERTS-ACTION BIKE
  • 22. Ken ILEGEMS - ILLY BIKES
  • 23. Wim THYS - EDEGEM BICYCLE
  • 24. Joren SEGERS - W.C. NOORD LIMBURG
  • 25. Gertjan DE VOS - START VAXES CYCLING 
  • 26. Lionel TAMINIAUX - AGO – AQUA SERVICE
  • 27. Killian DE GROODT -  NOORD WEST BRABANT  
  • 28. Boris VAN RENTERGEM - PRORACE CYCLING  

Download de technische gegevens:

 

Download de deelnemerslijst gentlemen:

 

info@wielerclubdeverenigdesportvrienden.be

 

www.wielerclubdeverenigdesportvrienden.be

 

Download de deelnemerslijst renners:

 

Doorzoek de website

© 2017 Alle voorbehouden door Koninklijke Wielerclub De Verenigde Sportvrienden vzw.